Dobry stomatolog jednak istnieje - pracuje w Gdańsku oraz Toruniu

Czy wypowiadając słowa „dobry stomatolog”, nie wzbogacamy języka o oksymoron? Czy może istnieć ktoś taki? Pacjenci gabinetów stomatologicznych w Gdańsku i Toruniu przyznają, że jak najbardziej. Przecież leczą u takiego dentysty zęby już od pewnego czasu i nie narzekają. Mało tego, są pełni zachwytu dla jakością obsługi i podejścia do klienta.

Według nich również ceny usług są na przystępnym poziomie (choć jak wiadomo, jest to kwestia bardzo względna i zależy od wielu czynników).

Wszystko stanie się jasne, jeśli dodamy, że dobry stomatolog przyjmuje w prywatnej klinice, w której dba się o dobro pacjentów i wykazuje dużą dozą empatii. Dentysta nie obchodzi się z potrzebującym człowiekiem gorzej niż weterynarz z najgorszym zwierzęciem. W takim gabinecie panuje duch zrozumienia, życzliwości wobec klienta.

Poza tym specjaliści stosują tylko najlepsze jakościowo materiały, że pacjent nie musiał wracać po kilku tygodniach z tym samym problemem i ponownie płacić. Tutaj od razu stawia się na jakość, która przecież musi kosztować.

Rodzi się pytanie, czy dobry stomatolog pracuje gdzieś poza wskazanymi wyżej miastami (Gdańskiem i Toruniem). Póki co media nie doniosły o takim fakcie, więc na razie pozostaje tylko podróż na Kujawy lub Pomorze. Na pocieszenie pozostaje fakt, że przy okazji zobaczymy piękne zabytki i nie będziemy cierpieć na fotelu (co dla wielu będzie pozytywną odmianą).